Brúsenie podláh v školských aj predškolských zariadeniach

Konečne ste našli tú správnu spoločnosť!

Ak sa rozhodnete vytvoriť spoluprácu s našou spoločnosťou, stretnete sa so spoľahlivosťou a profesionalitou v oblasti brúsenia drevených podláh, brúsenia parkiet. Vašej škole poskytneme nielen kvalitnú prácu, ale aj kvalifikované rady a dozviete sa o najpokrokovejších praktikách v oblasti týchto remeselných služieb.

Ak ste riaditeľom školy, alebo osoba, ktorá sa stará nielen o blaho a vzdelanie svojich študentov, ale aj o priestory v ktorých trávia väčšinu svojho času a hľadáte renomovanú spoločnosť v tomto odbore so všetkými zručnosťami, profesionalitou, prístupom a prácou ktorá Vám nespôsobí žiaden stres, tak ste na našej stránke adrese a práve ste nás našli.  Naša spoločnosť Vám poskytne vynikajúce pracovné výsledky za prijateľnú cenu.

Zameriavame sa na poskytovanie služieb v oblasti brúsenia podláh v školách, školských a predškolských zariadeniach. Naše služby spĺňajú najvyššie štandardy v tomto odbore a ponúkajú školám a vzdelávacím inštitúciám cenovo priaznivé alternatívy. Nikdy však nerobíme kompromisy, ktoré by mali mať vplyv na kvalitu. Vždy sa snažíme odporučiť iba tie najvhodnejšie a najpotrebnejšie služby pre Vašu podlahu a preto sa nemusíte obávať, že Vás budeme tlačiť do prekračovania Vášho rozpočtu.  Vážime si svojich zákazníkov, a pristupujeme k ich potrebám, požiadavkám, rozpočtu a harmonogramu s rešpektom. Služby, ktoré ponúkame realizujeme flexibilne, preto ak Váš pracovný čas je nevyhnutné zosúladiť podľa konkrétneho harmonogramu, sme prístupní diskusii a nájsť také riešenie, aby vyhovovalo obidvom stranám.

Máme za sebou veľa realizácií práve v školských zariadeniach, či už išlo o renováciu podláh v triedach, zborovniach, montáže nových športových podláh, ako aj renovácie drevených podláh v telocvičniach. Naša spoločnosť Vám vie kedykoľvek poskytnúť referencie s kontaktmi na riadiacu osobu, aby ste si vedeli preveriť našu prácu, ale aj spoločnosť ako takú či už ide o profesionalitu v pracovnej oblasti, ale aj profesionalitu v jednaní, slušnom správaní sa a tak celkovo zanechanie dobrého dojmu. Nakoľko školské zariadenia nedisponujú vždy takým rozpočtom, aby mohli realizovať všetky potrebné práce naraz a neraz ide o postupné, niekoľkoročné opravy, tak môžeme smelo vysloviť, že do všetkých týchto školských zariadení v ktorých sme už pracovali sa opätovne vraciame, čo svedčí o spokojnosti zákazníka a vkladanie jeho dôvery v našu spoločnosť.

Povrchové úpravy, ktoré sú ekologické a zároveň vysoko kvalitné.

Všade sa stretávame s faktom, že sa menia materiály, alebo technologické postupy. V súčasnosti sa veľmi dbá na ekológiu a tak tieto faktory neobišli ani náš obor. Naši pracovníci pravidelne absolvujú školenia, zaujímame sa o nové výrobky a trendy, ktoré priebežne prichádzajú na trh.  Naši parketári preto vedia promptne vykonávať najmodernejšie metódy a ošetrenia drevených podláh a dosahovať s nimi vynikajúce a trvalé výsledky.

Náš tím je preškolený nielen po pracovnej stránke, aby boli profesionáli vo svojom remesle a odbore, ale aj na dodržiavanie etiky.  Pracujú podľa najnovších štandardov v tejto oblasti. Disponujeme najmodernejšími zariadeniami, technológiami a strojmi, a preto Vám vieme poskytnúť služby, kde uvidíte bezprašné brúsenie s najkvalitnejšími výrobkami pri dokončovacích prácach. Naša spoločnosť má spoluprácu so známymi veľkými spoločnosťami a objednávame chémiu, ktorá spĺňa všetky ekologické parametre a disponuje všetkými potrebnými certifikátmi. Preto sa nemusíte báť, že ak sa pustíte do projektu renovácie drevenej podlahy a budete chcieť brúsiť parkety vo Vašej škole, že sa stretnete s nebezpečnými, alebo zdraviu škodlivými materiálmi.  U nás určite nie.

Brúsenie drevenej podlahy je predovšetkým o obnove prirodzenej krásy dreva a o tom že štruktúra podlahy vydrží v bezchybnom stave mnoho desaťročí. Hladký a dobre udržiavaný povrch prebrúsenej a povrchovo upravenej drevenej podlahy poukazuje nielen na estetické hľadisko, ale vďaka svojmu vzhľadu aj na krásne detaily. Brúsenie podláh v školách je dôležité aj z hľadiska bezpečnosti a pohody všetkých študentov a učiteľov, ktorí tráva väčšinu dní v priestoroch školy. Pri odstránení existujúcich nedokonalostí na drevenej podlahe sa minimalizujú riziká možných problémov.

Vieme, že projekty brúsenia podláh v školských či predškolských zariadeniach považujú mnohí odborníci za dosť zložité a časovo náročné, ale nie u nás. Radi Vám pomôžeme uskutočniť Váš projekt a premeniť tak úmysel na skutok. Pri stovkách ľudí denne, veľmi vysokej premávke a silnému namáhaniu podlahy pochôdznosťou majú školské podlahy tendenciu zápasiť so značným opotrebením. Náš tím odborníkov a profesionálov je tu nato, aby Vám vo Vašej škole pomohol opäť obnoviť pôvodnú krásu, eleganciu a odolnosť drevenej podlahy, parkiet. Našim cieľom nie je len dlhodobá premena vzhľadu a stavu drevených podláh, ale aj minimálna poruchovosť, flexibilita a pohodlný harmonogram práce.

Renovujeme, s.r.o., 2021 © All Rights Reserved