Brúsenie podláh, parkiet pre predajne a maloobchod

Spôsob, akým sa spoločnosť prezentuje je pre každého klienta veľmi dôležitý. Častokrát je veľmi dôležitým faktorom, ako potencionálni, alebo aj existujúci zákazníci  ovplyvňujú úspech spoločnosti, a tým aj jej zisky.

Ak obchodné a komerčné priestory a ich zariadenie sú viac ako iba otázkou profesionality a detailov, tak spokojne môžeme povedať, že pohľad na takýto priestor je esteticky príjemný. Je dôležité vytvoriť taký priestor, ktorý je nielen príjemný a útulný, ale zároveň ukazuje svoju sofistikovanú a profesionálnu stránku podnikania.

Toto je hlavné know-how na ktoré sa náš tím profesionálnych pracovníkov zameriava v oblasti brúsenia drevených podláh v priestoroch maloobchodu a showroomov. Naša remeselná práca je zameraná na premenu opotrebovaných, starších a unavených drevených podláh, ktorou sa snažíme  priviesť ich späť k svojej pôvodnej kráse a elegancii. Obchodné predajné priestory sú práve tie, ktoré najviac potrebujú renováciu a opravy drevených podláh, nakoľko „bojujú“ s veľkým náporom ich používania pri denno-dennej návšteve množstva ľudí, a tak sú veľmi zaťažované na odolnosť voči pochôdznosti, t.j. podlaha aj jej povrchová úprava sa rýchlejšie derie. Ak ste presvedčení, že Vaša kedysi nová a krásna podlaha potrebuje profesionálne a dôkladné brúsenie s novou povrchovou úpravou a chcete získať službu s minimálnym narušením pracovného procesu vo Vašom podnikaní, máme pre Vás riešenie.

Služby v oblasti brúsenia parkiet a všetkých drevených podláh pre maloobchod a schowroomy

Pre našu spoločnosť pracuje tím profesionálov, ktorí pracujú efektívne a podávajú vynikajúce výsledky v oblasti brúsenia podláh. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam a vďaka najmodernejším zariadeniam a metódam, ktoré používame vieme dosiahnuť vynikajúce výsledky, také aké si Vaša spoločnosť zaslúži, aby ste aj Vy boli úspešný a prilákali do svojich priestorov viac klientov.

Naša spoločnosť berie ohľad na Váš pracovný harmonogram a chápeme, aké môže byť prerušenie Vašej práce na prevádzke problematické. Snažíme sa byť mimoriadne flexibilní a pracovať tak, aby sme sa čo najviac prispôsobili Vášmu pracovnému rozvrhu. Snažíme sa urobiť maximum, aby sme zabezpečili časovo úsporný spôsob práce, avšak našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb. Nikdy neurýchľujeme postupy prác na úkor kvality! Dodržiavame pracovnú etiku, dodržiavame vzájomné dohody a tak sa Vám nikdy nestane, žeby sme prekročili Váš finančný rozpočet pri renovácii podláh vykonaním nepotrebných a nevhodných služieb navyše, ktoré by mohli enormne navýšiť Váš rozpočet.

Ak potrebujete renovovať Vaše drevené podlahy, brúsiť parkety a hľadáte služby ktoré sa Vám už v minulosti osvedčili, neváhajte nás kontaktovať.  Určite ste na správnej adrese. Náš ochotní a príjemní tím je pripravení kedykoľvek Vám odpovedať na akékoľvek Vaše otázky, dodať Vám potrebné informácie. Radi Vám zabezpečíme bezplatné odborné konzultácie a obhliadku drevenej podlahy priamo na mieste.

Renovujeme, s.r.o., 2021 © All Rights Reserved