Brúsenie podláh v kultúrnych domoch

Naša spoločnosť má za sebou veľa projektov v oblasti renovácie drevených podláh, renovácie parkiet pre obce a mestá v priestoroch kultúrnych domov, kluby pre dôchodcov a pod.   Máme tu bohaté skúsenosti a starostovia obcí, ktorí s nami spolupracovali Vám radi poskytnú referencie na našu spoločnosť. Stačí nás kontaktovať telefonicky, alebo mailom a obratom Vám zašleme referencie.

Je nám jasné, že pri takýchto projektoch je potrebné starostlivo a opatrne vybrať si tú správnu spoločnosť a preto Vám môžeme spoľahlivo potvrdiť, že ste u nás správne.  Nesmierne nás teší, keď si starostovia, či primátori medzi sebou posúvajú kontakty na našu spoločnosť. Veď čo je lepšia reklama ako kladná referencia?

Nemusíte sa obávať ak Vaša podlaha je veľmi stará a máte pocit, že aj veľmi poškodená. Zatiaľ sa nám podarilo zachrániť každú drevenú podlahu a úspešne ju zrenovovať. Skôr ako sa rozhodnete pre radikálne riešenie t.j. zdemontovať drevené parkety a vyhodiť ich, zavolajte nás. Profesionál, parketár, ktorý je naozaj odborník v tejto oblasti príde k Vám a pozorne si prejde celú Vašu drevenú podlahu a následne zhodnotí jej stav. Zavolať odborníka na obhliadku Vás nestojí žiadne náklady.

Renovujeme, s.r.o., 2021 © All Rights Reserved