Renovácia / Brúsenie podláh

Renovácie parkiet a podláh,brúsenie,tmelenie,lakovanie a olejovanie.A naše Know-How vitrifikácia.

Potrebujete vediet ceny? Kliknite sem.

Dubové vlysy po renovácií
Ako živý materiál podliehajúci viac či menej intenzívnemu použitiu starnú drevené parkety s časom. Prebiehajúce roky môžu spôsobiť stratu prirodzenej elegancie. Ryhy, praskliny, nerovnosti, vrzanie, meniace sa farby sú hlavnými znakmi poškodenej podlahy. Tieto problémy sú bežné a nevyžadujú renováciu náteru, len ho opravte. Rozdelené, prasknuté alebo silne poškodené parkety musia byť opravené. Ak renovácia podlahy dáva druhému životu ďalšiu životnosť ošetrením celého jeho povrchu, oprava podlahy môže viesť k výmene určitých prvkov.

Oprava parkiet vyžaduje použitie brúsnych techník a aplikáciu tesniacej hmoty na báze živice. Renovujeme,s.r.o. funguje vo všetkých okresoch Slovenska a čo najskôr a za najlepšie ceny,preto aby vaše podlahy získali svoj pôvodný jas.
Postupom času bude stará drevená podlaha poškodena. Rozidená a popraskaná drevená podlaha môže byť opravená. Profesionálna intervencia je doležita pre posúdenie pre prípad renovácie. Na dokonalé vykreslenie problemu sa musia dodržiavať konkrétne kroky. Je nevyhnutné pripraviť podlahu. Ak sú vyčnievajúce klince alebo drevo, ktoré pochádza z hnutia podlahy a obťažuje používateľov je potrebné riešiť tieto problémy. Renovujeme,s.r.o. vám dáva k dispozícii všetky svoje skúsenosti a profesionalitu v oblasti opráv parkiet.

Oprava malých defektov, prasklín a špár parkiet nevyžaduje výmenu kusov. Na to je potrebné použitie fugenkittu. Nanáša sa priamo na srdce trhlín a špár pomocou špecialnej špachtle.
Odie's Oil povrch parkiet
Odie's Oil povrch
Olej Odie's je patentovaná zmes olejov a voskov, ktorá sa rodí z inšpirácie, tvrdej práce a riadenia, aby vyriešila problémy špecifické pre spracovateľa dreva. Vyvrcholením viac ako 30-ročného výskumu, vývoja a terénnych skúšok v extrémnych prostrediach vznikol revolučný produkt, ktorý nemá konkurenciu.

"Žiadne rozpúšťadlá" znamená to, že sa takmer nič neodparí, takže to, čo dáme na drevo, zostane v dreve.Jediný olej bez zápachu.Naopak.Voňia.Viac v Blogu.
Vitrifikácia podláh a parkiet
Vitrifikácia podláh
Vitrifikácia podláh.Asi niečo čo ani podlaháry ešte nepočuli.Po renováciach a zákazkách naj aké mohli byť Miroslav odišiel do zahraničia.Najsť nové ciele a technologie.Brúsil jachty a iné zaujimavé veci.Z toho vzniklo Know-how firmy.Spevnovanie podkladu a glazura.Zosklovatenie povrchu podlahy.

Parkety zvyčajne vŕzgaju,hýbu sa a aj po bežnej renovácií vzniknu špáry a trhliny.Spevnenie a zosklovatenie podlahy je riešenie.Viac najdete v Blogu.