O nás

Sme tím profesionálnych odborníkov,
ktorí pôsobia v stavebníctve viac ako 15 rokov a od mája 2019 ako Renovujeme s.r.o.

Počas svojej praxe sme zrekonštruovali množstvo bytov, domov, chalúp, ale aj priestory mestských úradov, hotelov, nemocníc a škôl.Vykonávali sme murárske práce, maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov,renováciu dverí a zárubní, kladenie laminátových aj drevených podláh,či brúsenie drevených podláh. Tieto roky praxe nás doviedli k rozhodnutiu založiť si spoločnosť RENOVUJEME, s.r.o. Medzi naše základné hodnoty patrí spoľahlivosť, 100% kvalita a dôvera zákazníka. Bude nám cťou skrášliť Váš domov a nesklamať Vašu dôveru.
Renovácia podláh
Renovácia podláh
Renovujeme, s.r.o. ponúka kompletný servis na obnovu drevených podláh šetrný k životnému prostrediu pre všetky rezidenčné a komerčné projekty s využitím inovatívnych systémov na brúsenie a opravu bez prachu na všetkých typoch drevených podláh. .
Renovácia interieru
Renovácia interieru
Kuchyne alebo kúpeľne na renováciu alebo aj celý dom prerobiť, každá rekonštrukcia je navrhnutá na mieru. Dokonca aj "chalupy". Murárske práce, maliarske práce,renovácia dverí, kladenie laminátových aj drevených podláh, brúsenie drevených podláh.
Športové podlahy
Renovujeme drevené športové podlahy.Realizujeme nové drevené a liate polyuretánové športové podlahy.Jedným z najtvrdších a najodolnejších riešení pre športové podlahy je liaty polyuretán.Jediný systém, ktorý je úplne bezšvíkový.
295
Súkromného bývania
128
Mestské budovy
07
Športové podlahy
2k+
Brúsené izby
Na brúsenie parkiet sa používa mechanická a profesionálna brúska. Brúsenie sa spravidla vykonáva v 3 stupňoch s rôznymi druhmi brúsnych kotúčov: brúsenie hrubým zrnom, brúsenie stredne zrnitým, brúsenie jemným zrnom.
Parkety vyrobené z dreva,sú podlahové krytiny, ktoré môžu v priebehu času vykazovať známky opotrebovania . Renovácia parkiet prebieha v niekoľkých fázach: - Brúsenie je najdôležitejším krokom pri obnove opotrebovaných alebo poškodených podláh.Po brúsení je možné na dokončenie renovácie parkiet vybrať z niekoľkých typov povrchových úprav. Môžete si vybrať voskované, naolejované alebo lakované parkety.
Parkety majú mnoho praktických a estetických výhod,vďaka ktorým je táto podlaha jednou z najobľúbenejších pre interiérových dizajnérov a domácností. Aby bolo možné harmonizovať podlahu s dekorom miestnosti, je potrebné ju v najlepšom prípade udržiavať.
Masívne parkety sú par excellence, tradičné podlahy známe od začiatku. Vysoko resistentné a odolné, masívne parkety sú synonymom dlhodobých investícií.Masívne parkety sú dokonale vhodné pre použitie v domácnosti.Renovujeme, s.r.o. zrenovuje a udržiava masívne parkety po celom Slovensku.
Terasový systém Bona je rýchle a pohodlné riešenie, ktoré zahŕňa jedinečný proces hĺbkového čistenia a trvalo udržateľnú ochranu oleja.S týmto výkonným systémom budú drevené palubky vyzerať rovnako dobre ako nové s dlhotrvajúcou ochranou, pričom sa zachová environmentálna udržateľnosť a zdravie majiteľa podlahy.
Wenge je veľmi tmavé drevo, ktoré sa nachádza hlavne v tropických oblastiach strednej a západnej Afriky. Jeho farba sa mení od veľmi tmavohnedej po čiernu. Je to jeden z najobľúbenejších druhov dreva v súčasnosti pre svoje mnohé kvality. Tieto parkety prinášajú do vášho interiérového dizajnu dotyk pre jeho originálitu.
Pravidelné čistenie je kľúčom k udržaniu atraktívnej drevenej podlahy v nasledujúcich rokoch. Čistenie drevených podláh bývalo fuškou. Tradičným spôsobom je použitie mopu a vedra s čistiacim prostriedkom pre domácnosť zmiešaným s vodou. Už nie!S novým sprejovým mopom od spoločnosti Bona stačí striekať na podlahu a zotrieť ju. Pretože drevo je odlišné od iných podlahových materiálov, vyžaduje si špeciálne čistiace a údržbové výrobky, aby si zachovalo svoju krásu.
  • Údržba drevených podláh
  • Vyčistite plávajúcu podlahu
  • Vyčistite znečistenú podlahu
  • Vyčistite plávajúcu podlahu
Bona Decking Oil
S týmto výkonným systémom budú drevené palubky vyzerať rovnako dobre ako nové s dlhotrvajúcou ochranou.Proces olejovania pomocou oleja Bona Decking Oil poskytuje robustnú ochranu vonkajším palubkám po celý rok. Špeciálna formula je založená na rastlinných olejoch a obsahuje prísady, ktoré znižujú účinky UV žiarenia na drevo. Zabraňuje praskaniu drevených terás a zabraňuje prenikaniu vody.
  • Čistiaci prostriedok
  • Bona Deep Clean Solution
  • Bona Power Scrubber
  • Čistenie vonkajšieho deckingu

Team

Vynikajúca zručnosť, cenová dostupnosť, integrita a zákaznícky servis. Keď hovoríme, že sme hrdí na to, že sme rodinný podnik,nehovoríme len o tom, ako Anna, náš konateľ a jej rodina spolupracovali 20 rokov. Myslíme si, že tím ľudí, ktorí sa snažia poskytnúť vám najlepší možný zážitok z podlahy, je tiež rodina!