Masívne parkety | Klasické parkety

Masivne parkety sa vyrábajú v rôznych dĺžkach a šírkach v závislosti od výrobcu a sú najviac zastúpeným parketovým produktom pri výrobe a montáži parkiet.

Potrebujete vediet ceny? Kliknite sem.

Masívne parkety - Klasické parkety
Klasické parkety sú vyrobené z masívneho dreva od hrúbky 14 mm do 22 mm. S pokrokom vo výrobe a spracovaní parkiet sa dajú masivne parkety kúpiť a spracovávať ako hotové parkety. Inštalácia klasickej parketovej podlahy nie je taká náročná ako pri hotových parketových podlahách, ale je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu. Takéto parkety sú potom brúsené a môžu byť nakoniec lakované, natreté, naolejované ...

V závislosti od druhu dreva a výrobcu je možné drevo z klasických parkiet tepelne upravovať alebo naparovať, čo mu dodáva okrem tmavšieho odtieňa vyššiu kvalitu v porovnaní s jeho prirodzeným vzhľadom. Klasické parkety sú balené v baleniach tak, aby mali rovnaké množstvo ľavých a pravých parkiet, čo nám umožňuje skvelý výber spôsobov stohovania parkiet.
Podlaha rovnako ako nábytok významne prispieva k vytvoreniu celkového dojmu a atmosféry v interiéri. Aby sme vylepšili váš domov alebo obchodné priestory prírodnou a krásnou podlahou, vytvorili sme pre vás bohatú ponuku kvalitných hotových parkiet. Či už chcete zdôrazniť elegantný a moderný alebo žiarivý a tradičný vzhľad vášho priestoru, v našej kolekcii hotových dvojvrstvových, trojvrstvových a masívnych podláh nájdete podlahu, ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru.

Ponúkame veľa možností a alternatív z hľadiska druhov dreva, veľkosti parkiet, lakovaných a naolejovaných povrchov a prirodzeného vzhľadu dreva (tzv. Triedenie).
Parkety Chevron dub
Parkety Chevron
Parkety Chevron alebo francúzska rybia kosť sú parkety vyrábané v uhloch 45 ° a 60 ° vo všetkých druhoch dreva. Staval sa väčšinou na dvoroch a dnes sa stal opäť veľmi populárnym. Podlahy Chevron môžu byť nedokončené alebo dokončené - vo všetkých prevedeniach a farbách. Je vynikajúcou voľbou pre všetky typy dekorácií, či už rustikálnych alebo moderných. lakované a surové. Hrúbky parkiet sú medzi 14 a 21 mm, šírkou 50/70/90/120/140/160 mm. Je vynikajúcou voľbou pre všetky typy interierových úprav.Rôzne povrchové úpravy: neopracované, dokončené (naolejované, lakované, brúsené, natierané.
Priemyselné parkety - avangard
Priemyselné parkety
Priemyselné alebo avangardné parkety pozostávajú z lamelových parkiet smerujúcich do strán, ktoré sú spojené v jednej línii. Vďaka mnohým spojovacím prvkom vytvárajú parkety vzhľad dynamického obloženia a sú jednou z najodolnejších vrstiev podlahy z hľadiska hrúbky.Stále viac sa začleňujú do obytných a obchodných priestorov, ako sú reštaurácie, wellness centrá a kancelárie. Môžeme to pripísať jej sile, trvanlivosti a atraktívnemu vzhľadu.V posledných rokoch sa na celom svete zvíťazili exotické drevené podlahy, ako sú merbau, teak a wenge. Vedľa seba je náš bezkonkurenčný dub, ktorý si zákazníci často kupujú.