Služby | Renovácie dverí

Výhody renovácie dverí fóliou OPROTI NOVÝM DVERÁM - dreveným a dýhovaným

Nižšie ceny, verné imitácie dreva, bohatý výber modelov dverí.Odolnosť proti vlhkosti - vode, jednoduchá údržba - umývateľnosť

renovácie dverí fóliou
Nová moderná technológia Palt-ex predstavuje riešenie pre Vaše dvere. Poškodené a zničené dvere v uniformovanej farbe je najlepšie zmeniť.

Vaše staré dvere budú znovu nové. Už nikdy žiadne nátery. Jednoduchá údržba. Žiadne výdavky na nové osadenie do zárubne – funkčné jadro dverí ostáva. Široký výber fólií s imitáciou dreva, výber kovania a skiel. Až 140 možností prevedenia renovovaných dverí (plné, presklené, celopresklené).
Renovácia trvá max. 7 pracovných dni. Obhliadka a cenová kalkulácia je služba zdarma. Súčasťou renovácie je prevzatie dveri priamo u zákaznika ako aj dovoz a osadenie zrenovovaných dveri do zárubne.

Využijte novú možnosť ako sa vyhnúť búraniu zárubni a pritom mať nové dvere. Väčšina kovových zárubni je osadená do steny krivo a kupované nové dvere sa nedajú, bez stolárskeho zásahu do zárubni osadiť. Naša ponuka spočíva v tom, že v prvom rade nové surové dvere prispôsobíme na mieru k vašej zárubni (skrátenie dverí, prihobľovanie falcu dverí, úprava pántov dverí, úprava zámku dverí) a následne ich povrchovo upravíme podľa vašeho želania. To znamená, že vám dokážeme ponúknuť akýkoľvek model dverí, ktorý si navrhnete resp. vyberiete z našej ponuky.
Brusenie dveri - renovacia
A v čom vám vieme ešte pomôcť?
skrátit (aj nové dvere) alebo predľžiť dvere (v rámci renovácie dverí)
skrátiť opraviť aj silno poškodené dvere (praskliny, diery, vylomené resp. vypáčené dvere)

zrenovovať vchodové dvere, resp. prefóliovať iba jednu vnútornu stranu dverí
upraviť nové - surové dvere do starej zárubne a následne ich potiahnut fóliou vo vami zvolenom dekóre
z bežných dverí spraviť dvere s atypickým otvorom podľa vlastného návrhu
ponúkame široký sortiment lakovaných a morených prahov
ponúkame padacie prahy- samozrejme s montážou, v prípade záujmu montujeme padacie prahy aj do nových dverí
dodávame a montujeme interiérové kľučky, zámky - aj pre náročných spotrebiteľov
do akýchkoľvek presklených dverí vsadiť plnú výplň v designu renovovaných dverí
opravujeme vylomené obložkové zárubne
Farebne vzory folie
Renovation house
Curabitur ligula sapien, tincidunt non, euismod vitae, posuere imperdiet, leo. Maecenas malesuada. Praesent congue erat at massa. Sed cursus turpis vitae tortor.

Donec posuere vulputate arcu. Phasellus accumsan cursus velit. Vestibulum ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere.