Cenník

Brúsenie parkiet
Brúsenie parkiet
Brúsenie parkiet vyžaduje zásah odborníka pre uspokojivý výsledok. Na získanie úplne hladkého povrchu sa používa niekoľko spôsobov. Metódy závisia od typu parkiet.Pre vediet cenu? Kliknite sem.
Renovácie podláh
Renovácie podláh
Povrchovo upravené parkety sú chránené pred škvrnami, škrabancami a inými vonkajšími agresiami vďaka ochrannej vrstve, ktorá ich kryje.Potrebujete vediet ceny? Kliknite sem.
Masívne parkety
Montáž podláh
Majú všetky vlastnosti dreva, z ktorého pochádza.Rovnakú oxidáciu, farbu, textúru, zrno, žilkovanie a dokonca farebné variácie v priebehu času.Potrebujete vediet ceny? Kliknite sem.
Laminátové podlahy
Laminátové podlahy
Laminátové podlahy nemajú drevo, ale kompozitné materiály, ktoré ho napodobňujú. Toto je najekonomickejšia plávajúca podlaha, ale aj najzraniteľnejšia.
Decking - Terasy
Decking - Terasy
Cítite sa dobre doma, ale niekedy máťe pocit že máte málo miesta, inštalácia terasy je riešením na rozšírenie vašeho obytného priestoru v záhrade.
Exotické podlahy - Jatoba
Exotické podlahy
Tieto parkety zvýraznia triezvy a moderný tón vašej interiérovej dekorácie.Dajú sa použiť aj v kuchyni, ako aj v kúpeľni, pretože dokonale odolávajú vlhkosťi.Potrebujete vediet ceny? Kliknite sem