-

Blog 2 Renovujeme,s.r.o.

Linoleum vs vinyl podlahy
29
Február
2020
Pridané od: Admin 2 Komentáre

Linoleum vs vinyl podlahy

Linoleum a vinylové podlahy sú obe stále v obľube. Obe tieto podlahy sa veľmi ľahko čistia a vyžadujú malú údržbu.Obe tieto podlahové krytiny sa tiež ľahko inštalujú a sú lacné. Mnoho firiem používa linoleum a vinylové podlahy stále viac. .
Ako nainštalovať parketové podlahy
02
Mar
2020
Pridané od: Admin 3 Komentáre

LED Oil a Ecotraffic 2K od Chimiver

Inovatívne riešenia a neustále investície poskytli spoločnosti Chimiver dnes prítomnosť vo viac ako 60 krajinách na celom svete.Chimiver bol založený v roku 1965, bolo to malé laboratórium vyrábajúce nátery na drevo a drevené podlahy. Chimiver od 50 rokov vkladá do svojej práce vitalitu, silu a vášeň, študuje výrobky s veľmi nízkym dopadom na životné prostredie...
Pokyny na údržbu a čistenie podlahy
02
Mar
2020
Pridané od: Admin 4 Komentáre

Lakované parkety: nová inštalácia alebo renovácia pôvodnej?

Či už ide o novo položený povrch alebo o obnovu staréj podlahy, Chimiver ponúka riešenie každého problému.Voľba lakovanéj parkety je najlepší kompromis medzi krásou a praktickosťou, čo značne zjednodušuje čistenie a údržbu povrchu v priebehu času.
Spôsoby pokládky drevených podláh
02
Marec
2020
Posted By: Admin 20 Komentáre

Parkety: leštenie alebo brúsenie na jej obnovu.

Drevená podlaha má črtu, ktorá ju robí jedinečnou: môže byť obnovená do svojej pôvodnej nádhery zásahom údržby: brúsenie alebo leštenie.Medzi rôznymi druhmi podlahových krytín, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii, sú parkety jedným z najobľúbenejších v domácom prostredí vďaka kráse a teplu, ktoré dáva miestnostiam.